ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI DENTAL CLINIC

Den behandling, der undersøger tilstanden af tænderne og vævene omkring tænderne og beskæftiger sig med diagnosticering og behandling af mulige sygdomme i disse væv, kaldes parodontologi. Tilstedeværelsen af betændelse eller progressiv parodontose i de væv, der støtter tænderne, kan medføre tab af cariesfrie tænder. Parodontalbehandling er den vigtigste behandling inden for tandplejen. Den har til formål at sikre, at patienterne opretholder deres egen mundhygiejne.

Personer med alvorlig eller fremskreden sygdom i tandkødet og det væv, der støtter tænderne, er normalt kandidater til parodontal kirurgi.

periodontoloji nedir

Hvad er stadierne for parodontose?

Parodontose har fire forskellige stadier fra let til avanceret.

Gingivitis: Gingivitis: Gingivitis er det første stadium af parodontose. Det er et ubehag forårsaget af ophobning af plak i eller omkring tandkødsranden.

Mild parodontose: Dette stadium er det andet stadium af parodontose og påvirker både knoglen og de fibre, der støtter tandrødderne. Når det andet stadium er nået, har infektionen spredt sig til knoglen og er begyndt at ødelægge den. På dette stadium kan der anvendes tandkalkning for at rense tandkødet grundigt.

Moderat parodontose: I dette tredje stadium er der dybere parodontale lommer, som giver bakterierne mulighed for at angribe knoglerne og blodbanen mere aggressivt.

Avanceret parodontose: Dette er det sidste stadie af parodontose, hvor bakterier forringer knoglen, der støtter tænderne, betydeligt.      milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp