ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI DENTAL CLINIC

Ved impacterede tænder forstås de tilfælde, hvor tanden ikke kommer ud, når den skal komme ud, og forbliver i den indre del af kæbeknoglen. Mange faktorer er effektive i dannelsen af impacterede tænder, som nogle gange ikke kan ses på grund af tilstedeværelsen af kun blødt væv på den. I sådanne tilfælde, som kan observeres på grund af forskellige årsager såsom genetik, nabotænder, kæbeknogleforsnævring, infektioner, udføres behandlingen ved at vurdere ortodontiske aspekter.

gomulu dis nedir nasil yapilir

Hvorfor begraves tænder?

Der er mange faktorer, der påvirker de indopererede tænder. Generelt kan genetiske aktører, for snævre kæber, lukning af tandens forside, infektioner som følge af ubehandlet forfald af mælketænder og forskydning af nabotænder føre til impacetænder.

Hvordan behandles påvirkede tænder?

Ved behandling af indskudte tænder tages der hensyn til faktorer som f.eks. den eksisterende tands placering, dens niveau i knoglen, dens virkning på andre tænder og udviklingsforstyrrelser. Hvis der ikke er nogen hindring, der vil påvirke udtrækningen af tanden, påbegyndes operationen med lokalbedøvelse. Nogle operationer kan også udføres, efter at patienten er lagt i søvn med mild medicin. Efter indgrebet fjernes den indskudte tand fra den relevante bøtte.

Opstår der smerter efter operationer af en indskudt tand?

Der kan forekomme en vis smerte, hævelse og blå mærker efter operationen. Afhængigt af smerternes sværhedsgrad kan der anvendes antibiotika og antiinflammatoriske smertestillende lægemidler i tilfælde, hvor der er tegn på aktiv betændelse.  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp