Bahçelievler Diş Kliniği - Dt. Seval Bayraklı

Fiber post uygulaması dişe kanal tedavisi yapılmasının sonra uygulanan bir tedavidir. Dişte madde kaybının çok fazla oranda olması ve dişin kalan kısmının dolgu uygulaması için yeterli olmadığı durumlarda fiber post tedavisi uygulanmaktadır.

Bahçelievler Fiber Post
Hakkındaki Videoyu Oynat Bahçelievler Fiber Post

Fiber Post Nedir?

Fiber post uygulaması; diş tedavilerinde kaybı önlemek amacıyla sıkça başvurulan yöntemlerden biridir. Fiber post tedavisi; kanal tedavisi uygulanmış dişin kök kanalına fiber çubuk yerleştirilerek, kendi dişinizi daha uzun süre kullanmanıza katkı sağlar. Yerleştirilen fiber çubuk, diş kökünden destek sağlar ve bu desteğin üzerine uygulanan uygun dolgu ile uzun yıllar kullanım sağlanmış olur. Yeni nesil bir yöntem olan fiber post diş ömrünü uzatarak, dayanıklı bir kullanım vaat eder.

Metal alaşım içermemesi, dokuya ve kullanıma bağlı renk değişimi olmaması, dişeti problemlerine yol açmamaları için, diş tedavilerinde metal olmayan post sistemleri geliştirilmiştir. Bu sistemlerden biri olan fiber post, diş tedavilerinde kullanımı gün geçtikçe artan bir yöntemdir. Diş hekimi Seval Bayraklı, kişinin kemik ve kök yapısının uygun olması durumunda bu tedavi yöntemini kliniğinde kullanmaktadır.

Mesleki tecrübesi ve yenilikçi yöntemleri ile hizmette fark yaratan Dt. Seval Bayraklı: Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği, alanında en çok tercih edilen hekimler arasında yerini koruyor.

Fiber Post Ne İşe Yarar?

Fiber post tedavisi kişiye birçok avantaj sunar. Dişleri daha dayanıklı bir yapıya dönüştürmekle beraber, uzun süre kullanım imkanı sunar. Diş kaybını engeller ve ilerde oluşma riski olan enfeksiyonların kök ucundaki dokularda tahribat yaratmasını engeller.

Fiber post tedavisinde kullanılan postun metal içerikli bir yapı olmaması hem estetik açısından hem de alerjik reaksiyon göstermemesi sebebiyle tercih sebebidir. Korozyon benzeri aşınmalara karşı dirençlidir. Kökün sağlamlaşması ve dirençli bir yapı sağlanmasıyla fiber post diş ömrünü de uzatır. İlerde kanal tedavisinin yenilenme durumu olmasına da imkan sağlar.

Diş hekimi Seval Bayraklı, kliniğinde kullandığı bu yöntem ve uyguladığı işçilik ile hizmette fark yaratmaya devam ediyor.

Fiber Post Tedavisi

Fiber Post Neden Yapılır?

Fiber post diş, kanal tedavisi uygulaması yapılan yapıda, eğer sağlam bir duvar yoksa veya yetersizse, kök kanalı içine fiber bir çubuk yerleştirilmesi işlemidir. Fiber post dişlerin kırılma ihtimalleri, diğer uygulamalara oranla daha azdır. Dişe hem mekanik hem de kimyasal olarak etkisi kullanım konforu açısından da memnuniyet sağlar. Kullanım kolaylığı, estetik görünümü ve sağlam yapısıyla fiber post tedavisi, Diş hekimi Seval Bayraklı Bakırköy – Bahçelievler diş kliniğinde de tercih edilen yöntemler arasında yerini alıyor.

Fiber Post Hangi Dişlere Yapılır?

Fiber post tedavisi her diş tedavisinde uygulanabilen bir yöntem değildir. Öncelikle sağlam bir diş kökünün olması beklenir. Dişlerde derin bir kron kırığı varsa kanal tedavisi sonrası bu uygulama kullanılabilir. Derin çürük ya da dişte ağır kayıp durumlarında, protez uygulamalarının alt yapısında, diş görüntülerinde uygulanan tedavilerde fiber post diş tedavisi uygulanır.

Tedavi uygulama yöntemi ve daha fazlası için Diş hekimi Seval Bayraklı kliniği ile iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Fiber Post Kaç Seans Sürer?

Fiber post diş tedavisinin süreci hakkında net bir zaman aralığı belirtilmesi uygun olmayacaktır.

Uygulama yapılacak dişe, kanal tedavisinin yapılıp yapılmaması gibi birçok parametreye bağlı olarak süreç, kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Kişinin kemik yapısının sağlamlılığı, kök yapısının uygunluğu, dişeti sağlığı gibi birçok etkene bağlıdır. Tüm bu etkenlere bağlı olarak farklı bir tedavi yöntemi uygulaması da hekim tarafından önerilebilir ya da uygun koşulların sağlanması durumunda da bu tedaviye başlanabilir. Kısacası kişiden kişiye süreç değişkenlik gösterebilir. Tüm şartların uygun olması dahilinde de kısa ve acısız bir tedavi süreci olmaktadır.

Fiber post tedavisi ve uygulama süreci hakkında uzman bilgisi için Dt. Seval Bayraklı sizleri Bakırköy Bahçelievler’deki kliniğine davet ediyor.

Fiber Post Nasıl Yapılır?

Fiber post uygulaması öncesinde, öncelikle dişe kanal tedavisi yapılır. Kanal tedavisi uygulaması yapılmadan fiber post diş tedavisi yapılamamaktadır. Fiber post işleminin uygulanacağı alan belirlendikten sonra özel solüsyonlarla temizleme yapılır. Eğer bir laboratuvar ortamında hazırlama gerektiriyorsa uygun ölçü alınır, fiber post hazırlanır. Özel bağlayıcılar ile fiber post yerleştirilir ve sabitlenir. Son olarak da üst dolgu hazırlanır. Bu sonraki aşamadan sonra kaplama işlemi de planlanmışsa ölçü alınarak protetik aşamalar başlar.

Diş kayıplarını engellemek ve dokuları geri kazanmak açısından uygulanan bu tarz tedavi yöntemleri; diş kullanım kalitesinin ve estetik görüntünün kazanılmasını sağlar. Alanında uzman ve yaptığı işlerin kalitesiyle sektöründe fark yaratan Diş hekimi Seval Bayraklı diş sağlığınız için sizlere kliniğinde hizmete devam ediyor.

Fiber Post Ne ile Yapıştırılır?

Fiber post, dişe kimyasal bağlanan, rezin siman adlı güçlü yapıştırıcılarla uygulanır. Uygulama yöntemlerine göre kullanılan bu tür kimyasal yapıştırıcıların kalitesi, dişin sağlıklı kullanımı açısından da etkili olmaktadır. Rezin simanlar; yüksek dayanımları, düşük çözünürlükleri, geniş renk skalasıyla iyi bir alternatif olmaktadır.

Fiber Post Hangi Köke Yapılır?

Fiber post diş uygulaması, kanal tedavisi yapılan diş köküne yapılır. Yerleştirilen fiber çubuk bu kökten destek sağlar ve dayanıklılığı arttırıcı niteliktedir. Kök içine yerleştirilen bu yapılarla hem kök yapısında hem de dişin üstünden alınan destek ile, daha dayanıklı bir hale gelmiş olur.

Uygulama yöntemlerinde yeni nesil sistemleri hizmetine dahil eden Dt. Seval Bayraklı, tedavi sürecine en uygun seçimi uygulayarak kalıcı yöntemler sunmaktadır.

Fiber Post Ne Kadar Dayanıklıdır?

Fiber malzemesi, bina yapımlarında deprem dayanıklılığını sağlamak adına kullanılan bir malzemedir. Diş tedavisinde de kullanımı yaygınlaşan bu malzeme esnek ve sağlam yapısıyla kullanımı daha dayanıklı sonuçlar sunmaktadır. Bu özelliği ile fiber post diş ömrünü uzatmaktadır. Diş tedavisi uygulamaları için özel olarak üretimi yapılan fiber malzeme, dayanıklılık açısından beklentileri karşılıyor diyebiliriz.

Fiber Post Uygulama Aşamaları Nelerdir?

Fiber post dişe uygulanması için öncelikle kanal tedavisi sürecinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Diş kökünden alınacak desteğin sağlamlığı açısından, bu ön aşama süreci oldukça önemlidir. Fiber post diş ömrü açısından da uzun süre kullanımı vaat eder ve yapılan tedavilerde de bu bağlamda olumlu sonuçlar alınmıştır.

Fiber post dental uygulamaları ağrısız işlemlerdir. Dolgu tedavisinin yeterli olmadığı çürükler, çene kemiği ve diş etinin yetersizliğinde fiber post işlemi uygulaması yapılır. Uygulama süreci hakkında detaylı bilgi için, alanında uzman Dt. Seval Bayraklı kliniğini ziyaret ederek, yerinde hizmet alabilirsiniz.

Fiber Post Uygulaması

Fiber Post Kimlere Yapılır?

Dişlerde geri dönüşü olmayan hasarın olması durumunda, periodontal sorunlu dişlerde, dolgu işlemi ile tedavisi mümkün olmayan çürüklerde, kaplama öncesi, tam seramik porselen diş yapılmadan önce uygulanır. Fiber post tedavisi bu uygulamalarda dişe dayanıklı bir yapı sağlar. İşlemler uygulanmadan önce uzman hekimler tarafından uygunluğu kontrol edilir ve süreç kontrolleri dahilinde ilerler.

Hayat kalitesini arttırıcı, estetik görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile tedavi yöntemlerinde sıkça uygulandığı görülmektedir. Kemik yapınızın ve diş kökünüzün uygun olması durumunda bu tedavi yöntemi tercih edilebilir.

Diş hekimliği alanında mesleki tecrübesi, tedavi süreci takibi, yenilikçi tedavi yöntemleri ve hizmet kalitesi ile Diş hekimi Seval Bayraklı; fiber post tedavisinde de tercih edilen hekimler arasında fark yaratıyor. Hizmet almak, fiber post fiyatları ve detaylar için klinik ile ilgili kanallardan iletişim sağlayabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Fiber Post Yapılmaz?

Diş kökünde kırık, iltihap veya kist olması durumunda; diş kökü yapısı gereği kanal tedavisinde kök ucuna kadar işlem uygulanamıyorsa, fiber post tedavisi uygulanması yapılamamaktadır. Bununla beraber kemik dokusunun sorunlu olması durumu da fiber post uygulamasında olumsuz etki yaratması sebebiyle uygulanmamaktadır.Bu olumsuz nedenler, uygulamanın gerçekleşmesini engelleyici en sık rastlananlar arasındadır.

Diş hekimi Seval Bayraklı Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği tarafından yapılan detaylı incelemeler sonrası uygunluğu halinde, kliniğinde bu tedavi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Süreç için randevu oluşturmak, fiber post fiyatları ve daha fazlası için klinik ile iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Neden Fiber Post Uygulaması Tercih Edilmelidir?

Fiber post dişe hem mekanik hem de kimyasal olarak yapışması sebebiyle dayanıklı bir yapı sunar. Kökten destek alınarak tedavinin yapılması sebebiyle kırılma ihtimalleri çok daha azdır. İçerisinde metal yapı olmaması sebebiyle de estetik bir görüntü sunar. Bir diş tedavisinde alınabilecek maksimum verimliliği vermesi sebebiyle fiber post diş tedavisi en çok tercih edilen yöntemler arasında yerini alıyor.

Fiber postlar, dişin mekanik işleyişine benzer özelliktedir. Bu anlamda kullanımı kolaydır. Korozyona karşı dirençli yapısı, elastik modülü ile fonksiyonel kullanıma uygundur. Köke uygulanan baskıyı azaltıcı özellikte olması da ileride kullanıma bağlı yaşanması olası kök kırığı durumunu engeller. Kısacası kolay kullanımı, daha az zamanda tedavi edilmesi, uyumlandırılması kolay, dayanıklı yapısı ve estetik görünümü ile fiber post tercih edilen tedavi yöntemleri arasındadır.

Fiber Post İşlem Çeşitleri Nelerdir?

Post; kök kanalının büyük kısmını kapsayan destek ve retansiyon sağlayan bölümdür. Dişe gelen kuvvetleri eşit bir şekilde, kökten destekleyici dokularla, dişi koruma ve kaybedilen üst yapısı için tutuculuk sağlama gibi etkisi vardır. Metal olmayan postlar arasında olan fiber postlar; karbon, cam, kuartz ve polietilen gibi farklı maddelerle güçlendirilmektedir. Diş hekimi tarafından tedaviye en uygun madde kullanılarak, bu yöntemle birlikte dirençli ve diş ömrü uzun dişlere sahip olabilirsiniz. Konu hakkında seçiminizde uzman hekimlerin bilgisine başvurmanız tavsiye edilir.

Fiber Post Sağlıklı Mıdır?

Fiber post tedavisi dişlere direnç kazandırır ve diş ömrünü uzatır. İlerde olası diş kaybını, enfeksiyon riskini engelleyici olması sebebiyle de sıkça uygulanan bir yöntemdir. Kişinin hayat kalitesini arttırıcı nitelikte olması ve estetik görüntüsüyle de tercih sebepleri arasında yerini alır. Tüm bu sebepler doğrultusunda fiber post tedavisi sağlıklı dişlere daha hızlı ulaşmayı sunar. Bu tedaviyi uygulamak için ilk tercih edilenler arasında yerini alan, Dt. Seval Bayraklı hastalarını kliniğine davet ediyor.

Fiber Post Acıtır mı?

Fiber post uygulaması ağrılı tedaviler değildir, genelde kanal tedavi sonrası yapımı uygun görülür. İşlem sonrası dikkat edilmesi önerilen bazı noktalar vardır. Bu durumlar tedavinin ömrünü etkilemektedir. Doktorunuzun konu hakkında tavsiyelerine uyarak süreci devam ettirmek ağrı yaşamanızı engelleyecektir. Ekstra bir semptom gözlenmesi durumunda ise mutlaka hekiminize başvurmanız, erken müdahale açısından da önem kazanır.

Fiber Post İşlemi Esnasında Anestezi Uygulanır Mı?

Genel anestezi yöntemi; diş tedavisinde ağrı hissedilmemesi ve diş hekiminin rahat çalışabilmesi için uygulanan tıbbi yöntemler arasındadır. Diş tedavisinden korkan, bulantı ve öğürme refleksi yaşayan kişilerde, bedensel engeli olan bireylerde veya uzun sürebilecek diş tedavilerinde anestezi uygulaması yapılabilmektedir.

Fiber post işlemi, kanal tedavili işlemler olması sebebiyle anestezi uygulamasının gerek duyulmadığı bir uygulamadır. Anesteziye gerek duyulmaması ağrısız bir işlem olduğunu da destekler niteliktedir.

Sadece Kök Varsa Fiber Post Uygulanabilir Mi?

Fiber post tedavisi başlamadan önce diş hekimi tarafından ilgili tetkikler yapılmaktadır. Eğer kökte bir iltihap, kırık ya da kist gibi istenmeyen bir durum yoksa ve kanal tedavisi ile kök ucuna gidecek bir engel durum yoksa uygulanabilir. İstenilen koşullar sağlıklı bir kemik yapısı ve kanal tedavisine uygun bir köktür. Tüm bu durumların kontrollerinin detaylı yapıldığı Diş hekimi Seval Bayraklı kliniğinde hastaları için kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kaç Tip Post Vardır?

Postlar yapılarına göre metal ve metal olmayan postlar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Metal postlar; geleneksel döküm ve prefabrik postlar olarak ayrılırken; metal olmayan postlar, fiber postlar ve zirkonyum postlar olarak kendi içlerinde sınıflandırılmaktadır. Uygulamada kullanılan yöntemler ve malzemeler açısından farklıklar görülen post uygulamalarında fiber post diş ömrü uzunluğu, dayanıklı yapısı ve estetik görüntüsü ile tercih edilenler arasında.

Fiber Post ve Metal Postun Farkı Nedir?

Fiber post tedavisinde dişe kimyasal olarak bağlanan rezin siman adında güçlü bir yapıştırıcı kullanılmaktadır. Metal post ise daha çok fiziksel olarak tutunma sağlaması sebebiyle daha az dayanıklı bir yapı sunar. Yeni bir teknoloji olan fiber uygulamaları; dayanıklı ve içerisinde metal olmaması sebebiyle estetik bir görüntü sunar. Kişinin diş yapısına bağlı olarak uygulanan post yöntemleri için size en uygun olanını hekiminizle görüşerek seçim yapmanız uygun olacaktır.

Metal bileşimlerden oluşan postların korozyona uğramaları, kullanıma bağlı renk değişimleri ve dişeti iltihaplarına sebep oldukları görülür. Tüm bu olumsuz durumları engellemek adına metal olmayan post sistemleri geliştirilmiştir. Aynı zamanda alerjik bir yapısı olmaması ile fiber postlar tercih sebebidir. Postun herhangi bir sebeple çıkarılması durumunda, fiber postlar diş yapısında bir hasar bırakmaz, kolaylıkla çıkabilir. Aynı zamanda uygulama öncesi yapılan kanal tedavisi ile kök sağlığını korur.

Post Uygulanacak Her Dişe Kanal Tedavisi Yapılması Gerekir Mi?

Fiber post uygulamalarından önce mutlaka kanal tedavisi işleminin yapılması istenir. Kanal tedavisi, riskli diş gruplarında destekleyici bir ön işlem olarak post tedavilerinde yapılmaktadır. Dişte oluşacak olası enfeksiyonu engellemek, dişi onarmak ve kurtarmak için uygulanan kanal tedavileri; dişin iç kısmını temizler. Böylece daha sağlıklı bir kökle post işleminin kalitesi artarak, fiber post diş ömrü uzamış olur.

Fiber Post İşlemi Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Fiber post tedavisi sonrasındaki kişinin dikkati, yapılan tedavinin ömrünü de etkilemektedir. Her diş tedavisinde olduğu gibi bu tedavi sonrası da ağız hijyenine ekstra dikkat edilmesi beklenir. Aksi durumda fiber post diş ömründe azalmalar gözlenmektedir. Aşırı sert yiyecek tüketiminden kaçınılmalıdır. Yeni bir işlem sonrası dişin dayanıklılığından hassasiyet gözlenebilir. Tek taraflı çiğneme kullanımda fiber post diş ömrünü olumsuz etkiler. Diş sıkma gibi bir alışkanlık varsa bu süreçte ekstra hassasiyet gösterilmelidir. Tedavi sonrası semptom görülmesi durumunda diş hekimi ile iletişime geçilmeli, kontrolü dahilinde önlem alınmalıdır. Fiber post işlemi hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile alanında fark yaratan Dt. Seval Bayraklı tavsiyelerine uymanız önerilir.

Fiber Post Fiyatları

Fiber post fiyatları, kişinin diş ve kemik yapısına ve uygulanacak tedavi yöntemlerine göre değişkenlik gösterir. Kullanılacak malzeme, yapılacak işçilik gibi birçok parametreye bağlı olan fiber post fiyatları muayene sırasında hekiminiz tarafından belirlenir. Diş ömrünüzü uzatarak yüksek hayat kalitesi sağlamak için hekim tercihinizi Dt. Seval Bayraklı’ dan yana seçin. Hizmet kalitesi, tedavi sürecinde uyguladığı yenilikçi yöntemleri ile diş sağlığınız için kliniğinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.  Fiber post uygulaması, diş hekimliğinde kök kanal tedavisi görmüş dişlerde, özellikle dişin doğal yapısının zayıfladığı veya büyük bir kısmının kaybolduğu durumlarda kullanılan bir restoratif işlemdir. Fiber postlar genellikle fiber takviyeli malzemelerden yapılır ve dişin kök kanalına yerleştirilerek dişin dayanıklılığını artırmaya ve restoratif işlemlerin uygulanabilmesine olanak tanır.

  Fiber post genellikle kök kanal tedavisi sonrasında dişin zayıflamış yapısını desteklemek amacıyla yapılır. Kök kanal tedavisi, dişin iç kısmındaki hasarlı dokuyu temizleyerek ve tedavi ederek gerçekleştirilir. Bu işlemin ardından, dişin kendi doğal yapısını kaybetmiş olduğu durumlarda fiber post uygulamasına başvurulabilir.

  Fiber post uygulaması genellikle birkaç seanslık bir süreci içerir. İlk seansta, diş hekimi kök kanal tedavisini tamamlar ve dişin iç kısmını hazırlar. Ardından, fiber post yerleştirilerek dişin kök kanalına sabitlenir. Son seanslarda ise restoratif işlemler tamamlanır ve dişin estetik görünümü geri kazanılır.

  Fiber post uygulaması genellikle kök kanal tedavisi görmüş ve zayıflamış dişlere yapılır. Özellikle büyük restorasyon (kaplama veya porselen veneer gibi) gerektiren durumlarda, dişin dayanıklılığını artırmak ve restorasyonun daha sağlam bir temele oturtulmasını sağlamak amacıyla fiber postlar tercih edilebilir. Bu genellikle özellikle arka azı dişleri gibi yüksek çiğneme kuvvetine maruz kalan dişlerde kullanılır.

  İletişim Bilgileri PDF

  Dt. Seval Bayraklı: Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği olarak bize ulaşabileceğiniz kanallara dair hazırladığımız PDF!

  dis-klinigi-blogu-soru-cevaplari
  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp