Bahçelievler Diş Kliniği - Dt. Seval Bayraklı

Dt. Seval Bayraklı Diş Kliniği S.S.S

Dt. Seval Bayraklı: Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği olarak hizmetlerimize dair bazı sorular ve cevapları:

Diş beyazlatma işlemi genellikle bir saat ile bir buçuk saat arasında sürer. Ancak, kullanılan yönteme ve diş rengine bağlı olarak bu süre değişebilir. Diş hekiminiz size en uygun olan tedavi süresini belirleyecektir.

 

Diş çekimi sonrasında iyileşme süreci kişiden kişiye değişebilir, ancak genellikle ilk birkaç gün içinde şişlik ve hafif ağrı görülebilir. Diş hekiminizin önerilerini takip ederek, ağrıyı hafifletmek ve iyileşmeyi hızlandırmak mümkündür.

Diş implantı tedavisi, diş kaybı yaşayan ve genel sağlık durumu iyi olan birçok kişiye uygundur. Ancak, kemik yoğunluğu, genel sağlık durumu ve sigara kullanımı gibi faktörler dikkate alınmalıdır. Diş hekiminizle detaylı bir değerlendirme yaparak implant tedavisinin sizin için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ortodontik tedavi süresi, kullanılan aparey türüne, tedavi ihtiyacına ve hastanın yanıtına bağlı olarak değişebilir. Genellikle ortodontik tedavi birkaç aydan birkaç yıla kadar sürebilir. Diş hekiminizle planlama yaparak, tedavi süresi ve kullanılacak apareyler konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Kanal tedavisi genellikle ağrısız bir işlemdir. Lokal anestezi uygulanarak ağrı hissiyatı engellenir. Tedavi sırasında ağrı veya rahatsızlık hissedilirse, bunu diş hekiminize bildirmek önemlidir. Kanal tedavisi, dişin sağlığını korumak ve ağrıyı gidermek amacıyla yapılan bir tedavidir.

dis-klinigi-blogu-soru-cevaplari
milaesthetic
milaesthetic
Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
Ahmet Çağatay Günaydın
Ahmet Çağatay Günaydın
Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
İnci Erdal
İnci Erdal
Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
Yalçın Özarslan
Yalçın Özarslan
Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
Havva Hazan Tanrıverdi
Havva Hazan Tanrıverdi
Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
yakup batuhan doğan
yakup batuhan doğan
Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
Kristin Korta-Haupt
Kristin Korta-Haupt
I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
Savaş GÖRÜR
Savaş GÖRÜR
Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
bu partide yalnızsın
bu partide yalnızsın
İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
nisa tanrıverdi
nisa tanrıverdi
Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
İletişim
Whatsapp