ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI DENTAL CLINIC

gulus tasarimi fiyatlari
implant tedavileri
Slide Background

Dentist Seval Bayraklı

FLAWLESS
ET SMIL
DIN RET!
FOR EN GRATIS INDLEDENDE SAMTALE
Slide Background
IMPLANT
HVAD ER BEHANDLINGEN?

Tandimplantater er titaniumholdige skruer, der placeres kirurgisk i kæben under lokalbedøvelse, når der mangler en enkelt tand eller flere tænder i munden. Implantater overtager tandrodens rolle.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Ekspertteam Professionel service

Vores mål er at yde en professionel service ved at udarbejde særlige behandlingsplaner for vores patienter sammen med mit eksperthold.

Service under hygiejniske forhold

I vores klinik arbejder vi under sterile og desinficerede hygiejniske forhold, vi kontrollerer vores patienters mundhygiejne og giver dem et sundt smil.

Indlæggelse af internationale patienter

Ud over fuldt udstyrede behandlingsplaner, der er specialiseret til vores patienter, er vi ved din side i hele processen med vores transportservice og indkvarteringstjenester.v

banner mobil
implant banner mobnil
Slide 1
KUSURSUZ
BİR GÜLÜŞ
SİZİN HAKKINIZ !
ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME İÇİN
Slide 1
İmplant Tedavisi
Dental implantlar ağız içerisinde tek diş ya da birden fazla diş eksikliğinde çeneye cerrahi operasyon ile lokal anestezi altında çeneye yerleştirilen titanyum içerikli vidalardır. İmplantlar diş kökü görevini üstlenir.

previous arrow
next arrow

Uzman Ekip Profesyonel Hizmet

Amacımız, uzman ekibimle birlikte hastalarımıza özel tedavi planları oluşturarak profesyonel bir hizmet sunmaktır.

Hijyenik Koşullarda Hizmet

Kliniğimizde steril ve dezenfekte edilmiş hijyenik koşullarda hizmet vererek, hastalarımızın ağız sağlığını kontrol ediyor ve onlara sağlıklı gülümsemeler kazandırıyoruz.

Uluslararası Hasta Kabulü

Hastalarımıza özel, tam donanımlı tedavi planlarının yanı sıra transfer hizmeti ve konaklama hizmetlerimizle de tüm sürecinizde yanınızdayız.

MUND- OG TANDSUNDHED

Vores udvalgte tjenester

estetik dis hekimligi nedir 1

Æstetisk tandpleje

Æstetisk tandpleje er en gren af tandplejen, der dækker alle de anvendelser, der udføres for at give et mere æstetisk udseende til smilet.
implant tedavisi fiyatlari

Anvendelse af implantater

Tandimplantater anvendes i munden ved fravær af en enkelt tand eller flere tænder i kæben ved hjælp af kirurgiske indgreb ...
smile aesthetic 1

Smile Design

Smildesign, som er det primære mål for æstetisk tandpleje, er udformningen af et smil, der er foreneligt med personens ansigt og ...

Hvem er Dt. Seval Bayrakli?

Jeg blev født i 1974 i Antakya. Jeg afsluttede min grundskole og gymnasieuddannelse i Antakya. Jeg blev færdiguddannet fra Hacettepe-fakultetetet for sprogmedicin i 1998. Jeg startede mit arbejdsliv ved at åbne en privat praksis. I 2000 begyndte jeg at arbejde på statshospitalet. Siden oktober 2021 har jeg fortsat udøvet mit erhverv på min egen tandklinik i Bahçelievler.

dt seval bayrakli yorum 1

Hurtig udnævnelse

  Vi står til din rådighed i alle brancher!

  MUND- OG TANDSUNDHED

  Gennemgå vores behandlingspakker

  Holywood
  Smile

  • Behandling på 6 dage
  • Overførselstjeneste
  • Indkvarteringstjeneste
  • Hollywood Smile behandling
  • Online support

  Smile æstetik

  • Behandling på 6 dage
  • Overførselstjeneste
  • Indkvarteringstjeneste
  • Æstetisk smil design
  • Online support

  Alle på fire implantater

  • Behandling på 6 dage
  • Overførselstjeneste
  • Indkvarteringstjeneste
  • All-On-Four implantatbehandling
  • Online support

  FOR VORES PATIENTER I UDLANDET

  Hvordan planlægger vi din behandling?

  phone icons 1

  Online
  Ansøgning

  Med vores online ansøgningstjeneste tager du det første skridt ved at ansøge om din behandling.

  car icons

  Overførsel
  Service

  Vi planlægger hele transportprocessen for at give dig den komfort, du fortjener.

  worl icons

  Indkvartering
  Service

  Vi tilbyder de bedste indkvarteringsmuligheder for at give dig den bekvemmelighed at være tæt på vores klinik og dine behov.

  theet icons2

  Personaliseret
  Behandlingstjeneste

  Vi informerer dig om dit behandlingsforløb og organiserer hele dit behandlingsforløb med skræddersyede behandlingsløsninger.

  Du kan kontakte os uden tøven, hvis du har spørgsmål.

  Kontakt os, hvis du har spørgsmål om vores tjenester. Udfyld formularen og bestil en tid med et enkelt klik!   Jeg bekræfter, at jeg giver mit samtykke til behandlingen af mine personoplysninger på de anførte betingelser, og at jeg har læst og accepteret oplysningerne om beskyttelse af personoplysninger.

   milaesthetic
   milaesthetic
   Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
   Ahmet Çağatay Günaydın
   Ahmet Çağatay Günaydın
   Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
   İnci Erdal
   İnci Erdal
   Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
   Yalçın Özarslan
   Yalçın Özarslan
   Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
   Havva Hazan Tanrıverdi
   Havva Hazan Tanrıverdi
   Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
   yakup batuhan doğan
   yakup batuhan doğan
   Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
   Kristin Korta-Haupt
   Kristin Korta-Haupt
   I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
   Savaş GÖRÜR
   Savaş GÖRÜR
   Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
   bu partide yalnızsın
   bu partide yalnızsın
   İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
   nisa tanrıverdi
   nisa tanrıverdi
   Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
   İletişim
   Whatsapp