ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI ZAHNKLINIK

Die Behandlung, die den Zustand der Zähne und des Gewebes um die Zähne herum untersucht und sich mit der Diagnose und Behandlung möglicher Krankheiten in diesen Geweben befasst, wird als Parodontologie bezeichnet. Das Vorhandensein einer Entzündung oder fortschreitenden Parodontalerkrankung in den Geweben, die die Zähne stützen, kann ebenfalls zum Verlust von nicht kariösen Zähnen führen. Die Parodontalbehandlung ist die Hauptbehandlung in der Zahnheilkunde. Es soll sicherstellen, dass Patienten ihre Mundhygiene aufrechterhalten.

Kandidaten für eine parodontale Operation sind in der Regel diejenigen mit schweren oder fortgeschrittenen Erkrankungen des Zahnfleisches und des Stützgewebes der Zähne.

periodontoloji nedir

Was sind die Stadien der Parodontitis?

Es gibt vier verschiedene Stadien der Parodontitis, von leicht bis fortgeschritten.

Gingivitis: Gingivitis ist das erste Stadium der Parodontitis. Es ist ein Zustand, der durch die Ansammlung von Plaque in oder um den Zahnfleischrand herum verursacht wird.

Leichte Parodontitis: Dieses Stadium, das zweite Stadium der Parodontitis, betrifft sowohl den Knochen als auch die Fasern, die die Zahnwurzeln stützen. Wenn das zweite Stadium erreicht ist, hat sich die Infektion auf den Knochen ausgebreitet und begonnen, ihn zu zerstören. In diesem Stadium kann die Zahnsteinreinigung verwendet werden, um das Zahnfleisch gründlich zu reinigen.

Moderate Parodontalerkrankung: In diesem dritten Stadium gibt es tiefere parodontale Taschen, die es Bakterien ermöglichen, die Knochen und den Blutkreislauf aggressiver anzugreifen.

Fortgeschrittene Parodontitis: Dies ist das Endstadium der Parodontitis, wenn Bakterien den Knochen, der die Zähne stützt, erheblich abbauen.  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp