ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI DENTAL CLINIC

Endodontitik er også kendt som rodbehandling.

De fleste endodontiske behandlinger udføres på grund af infektion i pulpa eller rodkanalen med bakterier, der normalt findes i munden, men der er også andre almindelige årsager til behovet for endodontisk behandling.

kanal tedavisi fiyatlari

Vil jeg føle smerte under eller efter endodontisk behandling?

Mange endodontiske procedurer udføres for at lindre tandpine forårsaget af betændelse eller infektion i pulpa. Med moderne teknikker og bedøvelse er der ingen smerte under proceduren. I de første par dage efter behandlingen kan der observeres tandfølsomhed, især hvis der var smerter eller infektion før indgrebet. Et stykke tid efter at din endodontiske behandling er afsluttet, kan tænderne føles anderledes, men det er ikke permanent.

Hvordan udføres en endodontisk procedure?

Endodontisten undersøger og røntgenfotograferer først tanden ved hjælp af røntgenstråler og giver derefter en lokalbedøvelse. Når tanden er bedøvet, anbringes et lille beskyttende lag over området for at isolere tanden og holde den ren under proceduren. Der laves en åbning i tandens krone. Der anvendes meget små instrumenter til at rense pulpa fra pulpa- og rodkanalerne og forme hulrummet til fyldning. Når hulrummet er blevet renset og formet, fylder han rodkanalerne med et biokompatibelt gummilignende stof. Guttaperkaen placeres for at sikre fuldstændig forsegling af rodkanalerne. I de fleste tilfælde anbringes der en midlertidig fyldning for at lukke åbningen.

Hvad er fordelene ved endodonti?Hvad er fordelene ved endodonti?  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp