Dt. Seval Bayraklı: Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği

Diş eti estetiği, diş etinde var olan çekilme ve asimetrik bozuklukların düzeltilmesi, dişler ve diş etlerinin olması gerektiği standartlara ulaşmasını sağlayan tedavidir. Dişleri çevreleyen dokularda yapılan düzenlemeler sayesinde diş eti sağlığı korunur. Bu durum ağız kokusu ya da yaralanma ihtimalini en aza indirir. Dolayısıyla uzun vadede ağız sağlığının korunmasında da oldukça etkilidir.

Diş eti estetiği nasıl yapılır?

Diş eti estetiği tedavileri lokal anestezi uygulaması ile konforlu bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tedavinin lazer ile yapılması tercih edilirse kanama olmadan sorunsuz bir şekilde tedavi tamamlanabilir. Diş eti estetiği tedavileri genellikle tek seansta ve oldukça kısa sürede tamamlanır. Ancak uygulama yapılacak dişlerin sayısına ve durumuna ya da tedavi planına bağlı olarak bu süreç uzayabilmektedir.

Diş eti estetiği tedavilerinin avantajları nelerdir?

Diş eti estetiği uygulamaları kimler İçin uygundur?

Diş eti çizgisinin ideal pozisyon ve şekilde olmadığı durumlarda diş eti estetiği işlemleri tercih edilebilir. Bu işlemler diş eti ve dişlerin durumu tedaviye uygunsa her yaşta yapılabilir. Diş eti estetiğinde gerekli tedavi yöntemi, kişinin şikayetine göre doktor kontrolünden sonra belirlenir.    Dt. Seval Bayraklı: Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği
    Oylamak için tıklayın
    [Toplam: 0 Ortalama: 0]
    İletişim
    Whatsapp