ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI DENTAL CLINIC

Smildesign, som er det primære mål med æstetisk tandpleje, omfatter procedurer for tænder og tandkød på en måde, så patienten føler sig gladere og mere sikker. Der anvendes en tværfaglig tilgang i disse applikationer under hensyntagen til patientens ansigtsform og behov.

gülüş tasarımı

Hvilke design omfatter Smile Design?

Det primære mål med personlig smildesign er at behandle ødelagte tænder og tandkødssygdomme. I de næste trin udføres tandrensning, tandblegning, proteser og implantater ved tandmangel, porcelænsbelægninger, zirconiumbelægninger og ortodontiske behandlinger alt efter behov.

Hvordan udføres smildesign?

Smilæstetik er en procedure, der omfatter mange behandlingsfaser. I det første trin af ansøgningen lærer tandlægen tydeligt patientens forventninger. Det besluttes, hvilken behandling der skal anvendes. Der tages fotografier og videoer for at digitalisere patientens nuværende mundstruktur og tandjustering. Det digitale design konverteres derefter til en model, og der arrangeres en tid til afprøvning.

En silikoneform, en såkaldt mock up, anbringes i patientens mund. For at få et godt smildesign oprettes der i gennemsnit et aftaleprogram på 2 sessioner. Hvis det skabte design passer til patientens tandstruktur, afsluttes applikationen på 3 sessioner.

Hvordan planlægges Smile Design?

Det er meget vigtigt at bestemme patientens behov korrekt, før smilet designes. Der udarbejdes en plan med de målinger og modelleringsmetoder, der er opnået ved at tage hensyn til patientens mundstruktur.

Hvad er fordelene ved Smile Design?  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp