Dt. Seval Bayraklı: Bakırköy – Bahçelievler Diş Kliniği

Diş İmplant Fiyatları 2024

Diş İmplant Fiyatları 2024 yazısı: Diş implantı, eksik dişleri yerine koymak için kullanılan bir diş tedavi yöntemidir. Diş implantları, çene kemiğine yerleştirilen ve üzerine protez diş takılan yapay diş kökleridir.

Bu yazıda, Diş İmplantı nedir, neden yapılır, avantajları nelerdir, diş implantı fiyatları 2024 hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Diş İmplantı Nedir?

Diş implantı, eksik diş bölgelerine yerleştirilen ve üzerine sabit ya da hareketli protez yapılmasına imkan sağlayan yapay diş köküdür. İmplant seçiminde uzun yıllardır uygulanan ve uzun dönem klinik takipleri yapılmış markalar tercih edilmelidir. Halk arasında vida olarak bilinen implant için vücut dokularıyla tamamen uyumlu titanyumdan yapılan birer yapay diş kökü diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Yüz Şekline Göre Diş Modelleri

Diş İmplant Fiyatları 2024

Bahçelievler diş implantı fiyatları 2024 yılında değişkenlik gösterebilir. Fiyatların belirlenmesindeki faktörler arasında diş kliniğinin konumu, implant uygulamasının gerekliliği, kullanılacak malzemenin kalitesi ve doktorun deneyimi bulunmaktadır.

Bunlar göz önünde bulundurularak, diş implantı fiyatları aşağıdaki tablodaki göründüğü gibi değişmektedir. İmplant yaptırmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TedaviFiyatSüreSeans
İmplant Diş (1 Adet T-Base, Vidalı, Zirkonyum Kaplama ile Beraber)950€ – 1.200 €15-45 dk1 Seans
İmplant Diş (1 Adet Üst Yapı Protez Hariç)650 € – 850 €15-45 dk1 Seans
Laminate Veneer (Yaprak Porselen)550 € – 750 €1-6 Saat2-3 Seans

Diş İmplantı Uygulama Süreci

Diş implantı tedavisi, kayıp dişleri yerine koymak için cerrahi bir prosedürdür. Bu süreç genellikle birkaç aşamadan oluşur ve titiz bir planlama gerektirir. Diş implantı uygulama süreci genellikle lokal anestezi altında yapılır ve hastanın konforu göz önünde bulundurulur. Bu süreçte, uzman bir diş hekimi tarafından yapılacak olan implantın yerleştirilmesi için uygun bir cerrahi prosedür uygulanır.

Diş İmplantı Tedavisi
Diş İmplantı Tedavisi

İmplant uygulaması için genellikle iki aşama vardır. İlk aşama, implantın çene kemiğine yerleştirilmesidir. Bu işlem, implantın kemikle kaynaşması için birkaç ay beklenmesi gerektiği anlamına gelir. İkinci aşama ise, implantın üstüne protez dişi yerleştirmeyi içerir. Bu süreç genellikle kısa bir iyileşme döneminden sonra gerçekleştirilir ve hasta, kayıp dişinin yerini doldurmak için estetik ve dayanıklı bir çözüm elde eder.

Diş İmplantı Sonuçları

Bahçelievler diş kliniği olarak, Diş implantı, diş eksikliği olan kişilerin dişlerini tamamlamak için yapılan bir cerrahi işlemdir. Bu işlem sonucunda hastalar, doğal dişleriyle neredeyse aynı özelliklere sahip implant destekli dişlere kavuşurlar. Diş implantı uygulanan kişilerin genellikle beklentilerinin üzerinde sonuçlar aldıkları gözlemlenmektedir. Bu sayede, kişilerin özgüveni artmakta ve gülüş estetiği yeniden kazanılmaktadır.

Diş implantı sonuçları, implant uygulaması yapılan dişin yerlesimine, hastanın diş eti ve çene yapısına, cerrahın uzmanlığına ve kişisel bakım alışkanlıklarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, Bahçelievler diş implantı fiyatları 2024 yılında da farklılık gösterebilir. Ancak genellikle, diş implantı sonuçları beklenenin üzerinde olmakta ve hastaları memnun etmeye devam etmektedir.

https://en.wikipedia.org/wiki/Implant_(medicine)
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0mplant

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

milaesthetic
milaesthetic
Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
Ahmet Çağatay Günaydın
Ahmet Çağatay Günaydın
Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
İnci Erdal
İnci Erdal
Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
Yalçın Özarslan
Yalçın Özarslan
Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
Havva Hazan Tanrıverdi
Havva Hazan Tanrıverdi
Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
yakup batuhan doğan
yakup batuhan doğan
Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
Kristin Korta-Haupt
Kristin Korta-Haupt
I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
Savaş GÖRÜR
Savaş GÖRÜR
Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
bu partide yalnızsın
bu partide yalnızsın
İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
nisa tanrıverdi
nisa tanrıverdi
Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
İletişim
Whatsapp