Bahçelievler Diş Kliniği - Dt. Seval Bayraklı

Emax Kaplama Fiyatları 2024

Emax kaplama, son yıllarda popülerliği artan ve estetik diş hekimliği alanında önemli bir yere sahip olan bir yöntemdir. Bu yazıda, Emax kaplamanın nedir, avantajları nelerdir, uygulama süreci nasıl işler ve dayanıklılığı nasıldır gibi konulara değineceğiz. 

emax dis kaplama fiyatlari

Emax Kaplama Nedir?

Emax Kaplama, diş estetiği ve restorasyon alanında kullanılan bir teknolojidir. Dişlerin renk, şekil ve yapısını düzeltmek için kullanılan Emax porselenleri, doğal dişlere en yakın görünümü sağlar. Bu kaplama, dişlerinize doğal bir estetik görünüm kazandırırken aynı zamanda dayanıklı bir çözüm sunar.

Emax Kaplama sayesinde dişlerinizin rengini, şeklini ve dış görünüşünü istediğiniz gibi düzeltebilir, dişlerinize zarar vermeden istediğiniz estetik görünümü elde edebilirsiniz. Emax Kaplama Fiyatları 2024 yılında da diş hekimleri tarafından belirlenirken, bu teknolojinin diğer kaplama seçeneklerine göre birçok avantajı bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Yüz Şekline Göre Diş Modelleri

Emax Kaplama Fiyatları 2024

Bu uygulamanın fiyatları 2024 yılında birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Diş kliniğinin konumu, uygulamayı yapan doktorun deneyimi, dişlerde yapılacak olan işlemin detayları gibi faktörler fiyatları belirleyen en önemli etkenler arasındadır. Fiyatlar 6 Nisan 2024 tarihinde güncel olarak 10.000 TL’dir. Net fiyat bilgisi için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

emax dis fiyatlari

Emax Kaplama Avantajları

Emax kaplamanın en belirgin avantajı, mükemmel bir estetik görünüm sunmasıdır. Doğal dişlerle neredeyse aynı görünüme sahip olduğu için, dişlerin doğal yapısı korunurken estetik bir görünüm elde edilir. Ayrıca, dayanıklı olmaları ve renklerini uzun süre korumaları da Emax kaplamaların tercih edilme sebeplerindendir.

Bununla birlikte, Emax kaplamaların diğer avantajları arasında, diş etlerine minimum zarar verme, kolay uygulanabilme ve uzun ömürlü olma gibi özellikler de bulunmaktadır. Emax kaplamaların uygulama süreci diğer kaplama türlerine göre daha kısa sürer ve bu da hastalar için zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca, Emax kaplamaların bakımı da oldukça kolaydır ve düzenli diş bakımı ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

milaesthetic
milaesthetic
Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
Ahmet Çağatay Günaydın
Ahmet Çağatay Günaydın
Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
İnci Erdal
İnci Erdal
Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
Yalçın Özarslan
Yalçın Özarslan
Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
Havva Hazan Tanrıverdi
Havva Hazan Tanrıverdi
Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
yakup batuhan doğan
yakup batuhan doğan
Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
Kristin Korta-Haupt
Kristin Korta-Haupt
I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
Savaş GÖRÜR
Savaş GÖRÜR
Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
bu partide yalnızsın
bu partide yalnızsın
İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
nisa tanrıverdi
nisa tanrıverdi
Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
İletişim
Whatsapp