ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI ZAHNKLINIK

Es wird angewendet, wenn in dem Bereich, in dem das Implantat eingesetzt wird, nicht genügend Knochen vorhanden ist, bei fehlenden Seitenzähnen im Oberkiefer. In solchen Fällen wird das Knochenniveau erhöht, indem die Nasennebenhöhlen auf beiden Seiten der Nase genutzt werden. Beim Sinuslifting werden Biomaterialien wie Transplantat und Membran (Knochenpulver) angehoben und ausreichend Knochen für das Implantat geschaffen. Dieser Vorgang wird offen oder geschlossen durchgeführt, je nach Ausmaß der Knochenerschlaffung.

sinus lifting

Wie wird eine Sinuslift-Operation durchgeführt?

Bei Sinuslifting-Operationen, die meist in örtlicher Betäubung durchgeführt werden, wird der Sinusbereich auf einer bestimmten Höhe angehoben und der abgetragene Bereich durch eine Fensteröffnung in den Mund gebracht. Die Sinusmembran wird auf das gewünschte Niveauangehoben, und dann erfolgt die Transplantation und Auftragung von Knochenpulver in den relevanten Raum. Das Schließen erfolgt nach dem Nähen.

Was ist nach der Operation zu beachten?

Wie schnell nach einem Sinuslift kann ein Implantat gesetzt werden?

Je nach Eignung des Patienten nach der Operation kann die Implantation nach durchschnittlich 3-6 Monaten erfolgen. Die Faktoren, die den Prozess bestimmen, sind: die Menge des verlorenen Knochens, die beim Sinuslift angewandte Operationstechnik, die Anzahl der Implantate, die Länge des zu belastenden Bereichs.  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp