ISTANBUL l SEVAL BAYRAKLI ZAHNKLINIK

Die Technik, mit der kleinere Zahnfehlstellungen, leichte Schiefstellungen und kleine Lücken zwischen den Zähnen und den Seitenzähnen geschlossen werden, nennt man Bonding. Der Bonding-Prozess, manchmal auch Komposit-Bonding oder Zahn-Bonding genannt, ist eine kosmetische Zahnbehandlung, die verwendet wird, um Ihr Lächeln zu verschönern.

bonding fiyatlari

Warum wird Bonding angewendet?

Wie wird Bonding gemacht?

Eine Vorbereitung für die Zahnverklebung ist erforderlich. Eine Anästhesie ist normalerweise nicht erforderlich, es sei denn, das Bonding wird verwendet, um einen kariösen Zahn zu füllen, der Zahn muss gebohrt werden, um seine Form zu ändern, oder der Chip befindet sich in der Nähe des Nervs. Anschließend erfolgt der Klebevorgang. Der Zahnbonding-Prozess dauert etwa 30 bis 60 Minuten.

Was sind die Vorteile des Bonding-Verfahrens?

Bonding ist das einfachste und kostengünstigste kosmetische Zahnverfahren. Im Gegensatz zu Beschichtungen und Kronen, bei denen es sich um spezialisierte Zahnveneers handelt, die in einem Labor hergestellt werden müssen, kann das Bonding normalerweise in einer einzigen Untersuchung durchgeführt werden, sofern nicht mehrere Zähne betroffen sind. Ein weiterer Vorteil gegenüber Beschichtungen und Kronen ist der minimale Zahnschmelzabtrag. Außerdem ist normalerweise keine Anästhesie erforderlich, es sei denn, die Zahnverklebung dient dazu, eine Kavität zu füllen.  milaesthetic
  milaesthetic
  Bahçelievlerdeki Seval Bayraklı diş kliniğine genel muayene ve diş taşı temizliği için gittim Seval Hanımdan çok memnun kaldım her şey için tekrar teşekkür ederim...👍🤲gönül rahatlığıyla muayene olabilirsiniz..
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Ahmet Çağatay Günaydın
  Bakırköy, Bahçelievler çevresinde diş kliniği ararken Dt. Seval Hoca'yı buldum. Klinik çok temizdi, Seval hanım çok nazik ve güler yüzlü idi. Her şey için teşekkür ederim.
  İnci Erdal
  İnci Erdal
  Öncelikle Seval Hanım'a nezaketi bilgisi ve emekleri için çok teşekkür ederiz. Panik atak hastası olan ve çocukluk travması olan annemin bile diş korkusunu yenmesine yardımcı oldu. Seval Hanım diş hekimliğinin ötesinde sahip olduğu üstün nezaket ve rahatlatıcı nazik üslubuyla annemin işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Sonrasında babam içinde randevu oluşturduk. Kendisi artık aile hekimimiz oldu. Buradan kendisine çok teşekkürlerimi iletip, sizlere de şiddetle tavsiye ediyorum.
  Yalçın Özarslan
  Yalçın Özarslan
  Diş ağrım üzerine İnternetten araştırıp gittim temiz kaliteli bir klinik kesinlikle tavsiye edebilirim. Seval hocanın ve çalışanların ilgi alakası güzeldi.
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Havva Hazan Tanrıverdi
  Şeval hanım ve ekip arkadaşlarına , yaptıkları tedaviden ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim. Çok memnun kaldım 🙏🏽
  yakup batuhan doğan
  yakup batuhan doğan
  Seval hocama tedavi ve beyazlatma için gittim kendisi son derece güzel ilgilendi işinde uzman bir hekim ayrıca yardımcısı olan Esma hanımda son derece bilgili ve güleryüzlüydü. Hepinize teşekkür ediyorum.
  Kristin Korta-Haupt
  Kristin Korta-Haupt
  I am from the UK and and spontaneously decided to get my teeth cleaned, whitened and some filling. I highly recommend this dentist, she's such a lovely lady with fair prices. She is very attentive thorough and gentle. This has been one of my best experiences at a dentist. Thank you for a great service 😊
  Savaş GÖRÜR
  Savaş GÖRÜR
  Diş ağrısı üzerine internette en yakın kliniğe bakarak gittim. Klinik çok temiz güzeldi. Hemen tedaviye başladılar. Seval hoca çok ilgili eli hafif ve güler yüzlü karşıladı. Bütün diş sorunlarımı çözdü . İlgisine temizliğine ve güleryüze doktordan çalışana sonsuz teşekkürler.
  bu partide yalnızsın
  bu partide yalnızsın
  İlgili ve güvenilir bi yer çok memnunum
  nisa tanrıverdi
  nisa tanrıverdi
  Tedavilerimden çok memnun kaldım baya ilgililerdi,seval hanım ve ekibine teşekkür ederim
  İletişim
  Whatsapp